Polska Marynarka Wojenna

Forum polskiej floty na serwerze Vanguard w grze Navyfield

Ogłoszenie

REKRUTACJA ZAMKNIĘTA

Coś się kończy, coś się zaczyna...


#1 2011-05-28 21:00:30

hata

Gość

Połączenie

Witam
Z tej strony gracz hata z Polish Navy. Chciałem na Waszym forum przedstawić propozycje połączenia. Jest to ważny temat za równo dla nas jak i dla Was dlatego proszę aby kazdy się z tym zapoznał i prosze o nie usuwanie tematu. O połaczeniu wiadomo już od dawna, do pierwszej rozmowy ( i jedynej miedzy całymi dwództwami flot ) doszło coś koło 2 tyg temu. Z rozmowy nic nie wyniknęło. mieliśmy czekać koło tygodnia do następnej jednak udalo nam się wynegocjować ją wcześniej. W wyznaczonym terminie napisałem do Mrozpary jednak gdy tylko napomknąłem o połączeniu zniknął... Dostałem potem zapewnienie, że zjawi się następnego dnia wieczorem jednak nie zjawił się. Nie pamiętam dokładnie kiedy ale również kiedy zapytałem się go o to otrzymałem odpowiedź "Jak chcecie możecie do nas dołączyć" i również po chwili zniknął. Potem mimo dalszej nadziei, że dojdzie do rozmów nie zastalismy ani Bakterii ani Mrozpary. Dopiero teraz słyszałem coś, że ktoś rozmawiał z Bakterią ale nie jestem pewien czy napewno. Dodatkowo zapewniano nas, że każdy z Waszej floty wie o połączeniu jednak po zapytaniu kilku osób okazało się że jednak nie wszyscy wiedzą o naszych staraniach... Nie wiem ale odnosze wrażenie, że głównie my staramy się stworzenie jednej polskiej floty. Teraz przystąpie do tego co udało nam się osiągnąć. Własciewie cokolwiek ustalić udalo nam się jedynie w pierwszym spotkaniu. Doszliśmy do wniosku, że szansą jest stworzenie nowej floty. Wszystko załamało się jednak przy przywódcy. Proponowaliście Pgk ( po rozmowach nast pengo dnia powiedział mi, przynajmniej teraz za nic nie chce opuścić PFS ). Po tym właściwie dochodziło jedynie do sporadycznych wymionionych wyżej rozmów.  W tym czasie jednak prowadziliśmy intensywne rozmowy z Vikingami i PFS. Mówiąc o PFS rozmawiałem Pgk i napisał on nie odchodzi i PFS od Valhali też nie. Mogą się do kogoś dołączyć ale pod warunkiem że flota do której dojdą będzie miała minimum 30 graczy z BB6 i na CV6. Sami tego raczej nie osiągniemy. Jeśli chodzi o Vikingów oni są jak najbardziej za połączeniem. Początkowo chcieli do nas dołączyć ale pod warunkiem, że się połączymy jedną flote. W maire rozwoju czasu jednak coraz bardziej chcą się z nami połączyć. Ci którzy już widzą szanse już do nas dochodzą a reszta też chce czeka jednak na ich przywódce Hyraptora. W nasjblizszym czasie widze jednak wieksze szanse na ich dojść ponieważ Szczecin w piątek osobiście z kilkoma z nich się spotka. Dalej napomknę o lidze i HA. By to zrealizować trzeba dużo ludzi z dobrymi okretami. Wy, my i Vikingowie mamy dośc dobry skład. Sami? Nie ma sznas. Gdy mowilismy o tym najpierw otrzymaliśmy odpowiedź, że chcecie robić HA i lige a gdy powiedzieliśmy o sładzie otrzymalismy odpowiedź to tylko zabawa. Myśle że napisałem ow szystkim. Zdecydujcie co o tym sądzicie i odpowiadajcie.

 

#2 2011-05-29 00:38:08

 Bakteria747

http://img180.imageshack.us/img180/9444/adminh.png

4452521
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-03-10
Posty: 124
Punktów :   

Re: Połączenie

Witam

Jak już tak rozmawiamy to może wpierw kilka istotnych "poprawek"
Wielokrotnie jeszcze przed połączeniem się serwerów rozpoczynałem  rozmowy z Wami o połączeniu sił.
Ale zawsze słyszałem ta sama odpowiedz ...ze możemy dołączyć do Was i na tym zawsze się kończyła rozmowa.

Jakis m-c temu rozmawialiśmy o połączeniu i to Ja zaproponowałem stworzenie "Nowej" Polskiej Floty
ale po chwili pojawił się Szczecin i usłyszałem stara śpiewkę ze jak chcemy to możemy przyłączyć się do Was.

Ostatnia nasza rozmowa na "szczycie" miała miejsce w czwartek 19 maja. Ustaliliśmy kontakt na kolejny czwartek czyli  3 dni temu - byłem na NF ale nie mogłem nikogo z Was znaleźć.

Rozmawiałem dzis z "Kargath-em" i wyjaśniłem nasze stanowisko

A parę godzin później  słyszę info "ze ja to jestem jakiś smarkacz 15 letni a Mrozu to ma 20 lipnych kont i PMW powstało bo Mrozpara chciał zaimponować dziewczynie"

Powiedz mi Hata jak można budować z Wami wspólną flotę jak słyszy sie taki stek BZDUR i KŁAMSTW.
Sadze ze to nie pierwszy raz kiedy w tak nie wybredny sposób gracze Naszej floty są oczerniani.
Czy na takich oszczerstwach chcecie wybudować podstawy do wspólnej floty?????????
O ile Serafir jest bardzo młodym człowiekiem, łatwo nim manipulować i pewne jego wypowiedzi można potraktować z dużą wyrozumiałością o tyle "Szczecin" zalicza sie do Dowódców PN i jego wypowiedzi należy traktować inaczej. A to wszystko prowadzi w jednym kierunku  - aby nie dopuścić do połączenia Naszych Flot.

Wiec zanim kolejny raz napisze informacje o tym jak to Wy bardzo sie staracie połaczyc nasze floty - to proszę upewnij sie ze te działanie nie sa jedynie na pokaz.

Ja zaś przedstawię "dokumentacje" Hyraptor-owi i PGK.

Pozdrawiam
Bakteria

Offline

 

#3 2011-05-29 10:11:48

hata

Gość

Re: Połączenie

Co do Szczecina to jak toczyliśmy romowy ( jak sam powiedziałeś nie 2 tyg ale nawet miesiąc temu ) to pewnym sensie mu się nie dziwie, ale również uważam że postąpil źle. Poprawię jednak, że nie przyszedł od razu i mówił "możecie iść do nas" tylko początkowo razem ze mną rozmawiał i prowadził negocjacje. Dopiero gdzieś godzinę później kiedy nadal nie doszliśmy do niczego nie wytrzymał.
Co do tego, że rozmwialiśmy przed połączeniem serwerów, no to inna sprawa. Sytuacja była wtedy inna i teraz mamy nowy serwer i mówmy o nim.
Dalej pisałeś o nowej flocie.Dobra zgadzam sie Ty zaproponowałeś i my byliśmy nawet tego zwolennikami ale pod jednym naszym wrunkiem: Dwowódcą ma zostać ktoś tego godny. Pod tym rozumiemy kogoś kto ma czas czas na gre, zna się na niej i troszczy o flote. My sugerowaliśmy Romka i mamy ku temu kilka poważnych argumentów.
Jeśli chodzi o rozmowy to tak ja pamiętam tylko tą pierwszą i kilka zaczętych znagłymi zniknięciami. Napewno żadnej innej nie przegapiłem, w tym miesiąc grałem praktycznie codziennine, może troche mniej na początku i napewno chociażbym ja o jakiejś wiedział. W to że nikogo nie znalazłeś nie chcę zbytnio misię aż wierzyć ostatnie 2 tyg od poniedziałku do piątku grałem codziennie między 19-22 napewno można było mnie złapać, a jeśli chodzi o weekendy, to w godzinach 16-24 na 100% Ja, Kargath, Szczecin albo Romek jest. A nawet jakby nas nie było zawsze można się spytać kogoś innego z naszej floty. Ja tak nie raz robiłem więc nie widze problemu.
Co do tej obrazy to NIE MA ONA NAJMNIEJSZEGO SENSU. Nie wiem od kogo ją masz ani od kiedy ją masz ale jeśli jed od nas to albo od jakiegoś idioty albo pochodzi jeszcze z czasów przed połączeniem serwerów kiedy byliśmy do Was trochę inaczej nastawieni. Zwiększenie wrogości i kompromitacja jest ostatnią rzeczą jaką byśmy chciel zdziałać.
A tera się spytam, jakie Wy podejmujecie działania by stworzyć jedną polską flote? My romawiamy w Vikingamii część już u nas jest, część chce przejść, a część czeka na Hyraptora ( ktory niestety ma problemy i nie ma go w grze ). Rozmowy z Pgk też się toczyły, postawili swój warunek połącznia i będziemy starać się go osiągnąć. Chcesz przdstawiać wszytko Pgk i Hyraptorowi ale po co? Co oni mają do gadania w sprawie połączenia naszych flot? Mowisz, że nasz starania są jak na pokaz ( z czym się nie zgodze ) ale naszych starań widaćpowoli efekty. Od Was tych starań nawet nie widać ( kiedyś próbowaliście coś zrobić ale to chyba jeszcze za Yamato).  Na co wy liczycie? Na cud? Że nagle 30 graczy od was dostanie BB6 i połączycie się z PFS? Niestety ale takie cuda sie nie dzieją.

 

#4 2011-05-29 12:57:50

mrozpara

https://lh5.googleusercontent.com/_9VA_5-8JHGs/TESKqDOwCzI/AAAAAAAAAsg/l2UO8kBoD0w/dowodc

Zarejestrowany: 2009-12-06
Posty: 287
Punktów :   

Re: Połączenie

Hata,

Odpowiem jedynie na zarzut, że znikam w momencie gdy wspominasz o łączeniu się flot. Ostatni raz w NFie byłem zalogowany w sobotę 21.05 (podczas naszej flotowej imprezy) - gdzie wybacz, ale jasno dałem do zrozumienia że zajęty jestem czym innym i nie mam zamiaru rozmawiać. Od tego czasu (ze względu na sprawy prywatne) nie pojawiłem się ani na 5 sekund na NFie - więc nie ma mowy o znikaniu, niepodejmowaniu tematu czy czymś podobnym.

Co do personalnych wycieczek co do moich rzekomych lipnych kont czy też "chęci zaimponowania dziewczynie"  - jeśli ktoś ma jakieś podejrzenia w tym temacie - niech raportuje do NF'a. Ja mam czyste sumienie. A mojej Szanownej Małżonce nie musze imponować zakładaniem floty. Wręcz była wkurzona, że podjąłem się takiej roli - bo (cytując) "będę teraz całymi dniami stukał w ten komputer"

Moje zdanie na temat przyszłości floty jest u nas znane. Jeśli chodzi o jakiekolwiek dalsze rozmowy - osobami właściwymi z naszej strony są Bakteria i Cito - rozmawiaj proszę z nimi.
My (Ty i ja) możemy sobie w grze pogadać o pogodzie czy też skomentować grę poszczególnych osób. Ale na temat łączenia flot (przechodzenia jednych do drugich, czy tworzenia nowego) - nie będę już rozmawiać. Od tego są w P.M.W. Bakteria i Cito.

pozdrawiam,
mrozpara

Offline

 

#5 2011-05-29 13:34:32

piastg1945

http://img243.imageshack.us/img243/5852/15724256.png

3858640
Zarejestrowany: 2010-09-07
Posty: 96
Punktów :   

Re: Połączenie

Skoro chcesz znać zdanie członków, prosze bardzo. Uważam że stworzenie wspólnej floty dla tego by walczyć w lidze i HA to ściągniecie najlepszych graczy a reszcie dziekujemy. Za szybko chcecie to zrobić, za dużo chaosu i nacisku. Jestem stosunkowo nowym graczem, a widze ile czasu pracy i zaangażowania poświęciły osoby z naszej floty by ją odbudować, także ja i tak pozostanę w P.M.W. 

pozdrawiam



P.S. co do tego co bakteria747 napisał to akurat miało miejsce wczoraj i to w rozmowie ze mna, co uważam za totalne kpiny i nie fair. Jeśli tak do członków naszej floty podchodzicie to ja dziekuje bardzo...

Ostatnio edytowany przez piastg1945 (2011-05-29 13:40:53)

Offline

 

#6 2011-05-29 20:49:21

hata

Gość

Re: Połączenie

Jak połączenie to połączenie. Wszyscy się łączom a jak już kogoś wykluczyć to myśle że jedynie graczy nie grających. Jeśli chodzi o wspomniany chaos i nacisk to może tak. Nacisku jako takiego nie iwdze może jedyny to naciskam na to, by te rozmowy się jakoś posuwały. Bo tak tomiesiąc starań i jedna większa rozmowa, jedna rozmowa Bakterii z Kagathem i żadne skutki. Narazie wiemy tylko o możliwści stworzenia nowej floty ale żadne konkrety a o tej możliwości wiadomo już od dawna, a tego niezczęsnego miesiąca jest to nawet prawdopodobiieństwo. Jeśli chodzi o ten chaos to nie wiem nawet o co możez nim chodzić. Jeśli zostaliście poinformowani o możliwości własnie tego połączenia chaos powinien nie mieć miejsca. U nas większość się tą sprawą interesuje i wie, że moze powstać nowa flota nawet ci co się nie interesują więdzą o tym z forum czy naszych dyskusji. Wszyscy są przygotowani i wiedzą że może zaistnieć taka ewentualność.
Dalej zachaczę o waszego przywódce. Sam przyznaje że ma swoj sprawy i nie ma czasu na grę. Przywódca no niestety ale powinien być graczem aktywnym. Flota bez przywódca może mieć wiele problemów. Przykładowo półroku temu albo nawet więcej naz przywódca nie grał. Nie dało siędo niego dotrzeć a istaniały sprawy którymi on musiał się zająć i wkurzeni gracze poodchodzili, nastąpił chwilowy rozpad aż Romek wrócił i wszystko wróciło do normy. Od tego czasu jednak romek dba o flote i mamy własny TS który ułatwia nam kontakt.
Co do kpin tu też niestety nie wiem dokładnie o co chodzi, ja zazwyczaj staram się przyjąć stanowisko przyjazne dla obu stron i namawiać graczy do pokojowego rozwiązania ale co do Serafira on taki poprostu jest.Znam go osobiście i no to samo. A Szczecinno cóż każdy człowiek ma swoją cierpliwość i jego już się skończyła. Powtarzam to ciągle i powtórze teraz miesiąc starań i nic. Dla prównania z Hyraptorem puki jeszcze był rozmawialiśmy kilka krotnie na TS tak samo z jakimiś 2/3 ich członków. Oni się starają większość z nichcodziennie wypytuje się jak tam postępują prace.

 

#7 2011-05-30 22:12:03

 Rafpol

http://img338.imageshack.us/img338/9341/45582776.png

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-23
Posty: 73
Punktów :   

Re: Połączenie

Po przeczytaniu tych postów dochodzę do wniosku że raczej na połączenie flot nie ma szans. A jak nawet dojdzie do tego to rozpadnie się ona z siłą wodospadu.

Niestety niektórzy zapominają że to tylko gra i człowiek ma się przy niej zrelaksować i dobrze bawić. Czytając twoje posty Hata dochodzę do wniosku że albo jesteś bardzo sfrustrowanym człowiekiem albo ci się rzeczywistości mieszają. Jak tak bardzo ci zależy na połączeniu to ton wypowiedzi w twoich postach raczej do tego nie przybliża. Mnie wręcz zniechęca.

Najlepsze jest to że wszyscy tak bardzo chcą stworzyć SILNĄ POLSKĄ FLOTĘ a dogadać już się od miesiąca nie mogą.
Panowie Negocjatorowie (tyczy się obu stron) albo swoje prywatne ambicje schowacie w kieszeń i przestaniecie się wzajemnie oskarżać albo dajcie sobie spokój. Sam odnoszę wrażenie że negocjujemy jakiś miliardowy kontrakt na export buraków do mozambiku i jak coś spie... to zostaniemy bezdomni. A nie możliwość wspólnej gry i zabawy.
Niestety sprawdza się polskie powiedzenie "Gdzie trzech polaków dyskutuje, tam pojawiają się cztery zdania".

Na tym skończę i życzę wszystkim miłej gry i udanych łowów.
Rafpol



Ps. Może kiedyś będzie nam dane razem zdobyć jakiś Port,ale prędko to nie nastąpi.

Ostatnio edytowany przez Rafpol (2011-05-31 17:45:46)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pltaksówka wałcz elewacje klej lakma